Playinn

İletişim:

Bayar Cad. Sıtmapınar Sokak No:17 Kozyatağı Kadıköy
Telefon: 0216 3610707
GSM: 0530 2631397

NELER YAPIYORUZ

Çocuğunuza ya da sevdiklerinize PLAY INN Oyun ve Parti Evi’nde unutamayacağı bir parti hediye edin. İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı’nda 180 m2 lik alanda bulunan Play Inn Oyun ve Parti Evi’nde, ebeveyn ve çocuk alanın aynı katta olması avantajının yanında bahar ve yaz partileri için bahçe bölümü de bulunmakta.Çocuğunuz ve arkadaşları için keyifli ve güvenli bir oyun alanına sahip olan Play Inn Oyun ve Parti Evi’de lego-oyun odası, tırmanma duvarı, mini disko ve kareoke alanı gibi çocukların ilgisini çekebilecek alternatif alanlar mevcut. Animatör eşliğinde birbirinden eğlenceli oyunlarla geçen partiler sizin ya da çocuğunuzun hayal ettiği her türlü konsepte uygun olarak organize ediliyor.

Oyun grupları ve farklı atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapan Play Inn Oyun ve Parti Evi’nde çocuklu cafe ve brunch imkanıda mevcut. Çocuklar oyun kulübünde eğlenirken ebeveynler de cafe bölümünde rahatça vakit geçirip keyifli bir mola imkanı buluyorlar.

Farklı parti paketleri mevcut olup misafirlerinize sunacağınız ikramları özenle hazırlanmış çocuk ve yetişkin menülerinden seçim yapabilmenizin yanında pasta ve ikramları dışarıdan da getirebilme fırsatı sunuluyor.